Hírek

A Műhely egyetemi lap szerkesztősége minden félévben gyakorlatorientált újságíróképzést tart. A képzés során a hallgatók megismerik a média belső világát, elsajátítják az újságírás műfajait. Az írás és beszédtechnikai gyakorlatok során a résztvevők fejleszthetik kommunikációs készségüket, amely az élet számos területén előnyt és határozott fellépést biztosít számukra. A képzésen résztvevő hallgatók legjobbjai lehetőséget kapnak arra, hogy a Műhely szerkesztőségének tagjai legyenek, és ezáltal rendszeres újságírói munkalehetőséget kapjanak. A 12 alkalmas képzés minden műegyetemi hallgatónak ingyenes.

Az előadások időpontja:
2017. szeptember 21.- december 14.
(minden héten csütörtökön 17.00-18.00 között)

Az előadások helyszíne:
K. alagsor 80/a.

(A jelentkezéshez kérjük adjátok meg a nevetek mellé az évfolyamotokat és annak a karnak a nevét, amelynek hallgatói vagytok.)

educatio

Kölcsönzés