LEGYÉL A GÓLYATANÁCS TAGJA!

A Gólyatanács a Hallgatói Képviselet programsorozata, amelynek keretein belül betekintést nyerhettek a bizottságok munkájába, legyen szó szociális pályázatok bírálásáról, ösztöndíjosztások elveiről, tanulmányi problémákról valamint kari rendezvények szervezéséről.

Az őszi félévben a bizottságvezetők ismertető foglalkozások keretein belül beszámolnak munkakörükről, tevékenységeikről.

A kéthetente tartandó foglalkozások nem jelentenek komoly leterhelést a tanulás mellett, de lehetőséget nyújtanak bekapcsolódni a kari közéletbe. Amellett, hogy tisztában lesztek a rátok vonatkozó szabályokkal, egyéb ismeretekre is szert tehettek, mint például előadói vagy vezetői készségek.

JELENTKEZÉS MENETE

A jelentkezési határidő 2021. szeptember 5.

Ha érdekel a Gólyatanács írj egy pár mondatos bemutatkozó e-mailt az info@ghk.bme.hu címre.

Az e-mail tárgya legyen: “gólyatanács2021”

golyatanacs