Erasmus+ pályázat – 2022/2023

Szeretnénk felhívni a figyelmeteket, hogy elindult a 2022/23-as évre az Erasmus+ pályázati időszak. A pályázat keretein belül lehetőségetek nyílik egy félévet Európa neves egyetemein tanulni.

Az Erasmus+ tanulmányi célú pályázattal kapcsolatban minden információ részletesen megtalálható a Nemzetközi Kapcsolatok Igazgatóság weboldalán:

A pályázathoz tartozó általunk összeállított általános tudnivalókat ezen a linken találjátok meg.

Az egyes országokban elérhető ösztöndíjak mértékét ezen a linken találjátok meg.

A pályázattal kapcsolatos fontos információk:

• A pályázatot csak elektronikusan NEPTUN rendszerén keresztül, a 064-es kérvénnyel kell benyújtani. A megfelelő dokumentumokat PDF formátumú fájlként kell ehhez csatolni.
  • Minden pályázó esetében a NEPTUN rendszerében rögzített nyelvvizsga bizonyítvány(ok) lesz(nek) figyelembe véve, így fokozottan ügyeljetek arra, hogy időben felkerüljenek.

Fontosabb időszakok:

• A pályázat leadási határideje: 2022. február 6. (vasárnap) 22:00.
  • Előzetes eredmény: 2022. március 4.
  • Fellebbezési időszak: 2022. március 4. – március 10. 12:00
  • Végleges eredmény: 2022. március 18.

Bármilyen kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a tanulmanyi@ghk.bme.hu email címen keresztül.