Az egyetemista éveitek első lépcsője az nem más, mint a gólyatábor. Reméljük izgatottan várjátok már ezt a kihagyhatatlan három napot, ahol nem csak a jövendőbeli hallgatótársaitokkal ismerkedhettek meg a rengeteg szórakoztató program révén, hanem az egyetemmel kapcsolatos legfontosabb tudnivalókat is átadjuk nektek.

Az idei évben a Gólyatábor augusztus 19-22 között kerül megrendezésre, ahol sok szeretettel várunk minden jövendőbeli hallgatót, aki a BME Gépészmérnöki karára nyert felvételt. A program 19-én reggel kezdődik, és 22-én reggel ér véget.

A szervezők már lázasan készülődnek, hogy a tábor valóban felejthetetlen élményt jelentsen nektek.

A tábor részvételi díja tartalmazza a szállást, napi 3 étkezést, minden földi jót a szervezett programokhoz és a tábor hivatalos pólóját.

A táborral kapcsolatos egyéb tudnivalókat a Facebook eseménynél találtok!

Szeretnénk felhívni a figyelmeteket, hogy az aktuális korlátozások értelmében a tábor részvétele védettségi igazolványhoz kötött.

VÁRUNK BENNETEKET SZERETETTEL!