Erasmus+ pótpályázat 2022 tavasz

Szeretnénk felhívni a figyelmeteket, hogy elindult a 2022-es tavaszi szemeszterre az Erasmus+ pótpályázati időszak. A pótpályázat keretein belül lehetőségetek nyílik a rendes pályázati időszak után szabadon maradt intézményi férőhelyekre jelentkezni, és így egy félévet Európa neves egyetemein tanulni.

Az Erasmus+ tanulmányi ösztöndíj pótpályázattal kapcsolatban minden információ részletesen megtalálható a Nemzetközi Kapcsolatok Igazgatóság weboldalán:

A pályázattal kapcsolatos fontos információk:

• A pályázatot csak elektronikusan Neptunon keresztül, a 064-es kérvénnyel kell benyújtani. A megfelelő dokumentumokat PDF formátumú fájlként kell ehhez csatolni.
  • Minden pályázó esetében a Neptunban rögzített nyelvvizsga bizonyítvány(ok) lesz(nek) figyelembe véve, így fokozottan ügyeljetek arra, hogy időben felkerüljenek a Neptunba.

A pályázat leadási határideje: 2021. augusztus 25. 22:00.

Bármilyen kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a tanulmanyi@ghk.bme.hu email címen keresztül.